Pirmakursių stovykla

stoŽingeidus pirmakursis – ne pirmakursis, jei nesistengia pakliūti į šį renginį! Vis dar mąstai, kodėl verta važiuoti? Atsakymas labai paprastas – tai pati puikiausia proga susipažinti su naujais žmonėmis ir susirasti draugų bei pažįstamų dar net neprasidėjus studijoms. Nemeluosim, tai turbūt vienintelė tokia tobula proga susipažinti su kitas filologijas studijuosiančiais žmonėmis, o ne tik būsimus kursiokus ar grupiokus. Be to, stovykloje sužinosi apie studijų galimybes, stipendijas, paskolas, bendrabučius ir, žinoma, studentų laisvalaikį. Savo patirtimi stovykloje dalinasi net pats Filologijos fakulteto dekanas bei kiti Filologijos fakulteto dėstytojai. Beje, jei per ilgai mąstysi, ar važiuoti/nevažiuoti… Tiesiog atmink tą posakį su traukiniu. :)

stovykJau kelerius metus iš eilės stovykla vyksta stovyklavietėje, kuri priklauso AB „Imeda“. Ji yra įsikūrusi Kiškių kaime, Ignalinos rajone.

Kada šiemet vyks pirmakursių stovykla?

Rugpjūčio 14–16 dienomis.

hgh

Kaip užsiregistruoti į stovyklą?

Paprasčiausiai štai taip!

Atmink!

stKaip žinia, stovykloje vietų skaičius ribotas, o norinčių būna kur kas daugiau. Burtų keliu bus atrinkti žmonės, kuriems nurodytais el. paštais bus išsiųsti laiškai su tolimesnėmis nuorodomis (ką reikės pasiimti, iš kur ir kada išvykstame bei panašiomis smulkmenomis). Jei kai kurie iš gavusių laiškus dėl vienų ar kitų priežasčių į stovyklą važiuoti negalės, jų vieta taip pat burtų keliu atiteks kitiems. Jei atsitiko taip, jog pats vykti negali – nedelsdamas informuok organizatorius!

stovJei negausite kvietimo į fuksų stovyklą, nenusiminkite, dar prieš rugsėjo pirmą visados susitinkame ruoštis Rugsėjo pirmosios eisenai, kuriai ruoštis kviečiami visi norintys, ypač pirmakursiai.

Kur reikėtų kreiptis dėl daugiau informacijos?

Jei jau spėjai susipažinti su savo kuratoriais (o jei ne – susipažink jiems parašydamas, jie labai draugiški :) ), kreipkis į juos arba rašyk org@filf.vusa.lt

P.S.: Stovykloje gali dalyvauti tik pilnamečiai.

P.P.S: šiemet keliausime į Rojų, čiupk savo bilietą nedelsdamas!
rojus